Voordeurtype: Faunus incl matglas met heldere rand
Voordeurgreep: Magic 800
Over dit project
Wij hebben deze hele woning mogen voorzien van kunststof kozijnen inclusief Keralit gevelbekleding. De kozijnen zijn uitgevoerd met houtlookverbindingen (HVL-verbindingen). Daarnaast hebben wij de boeidelen van de garage mogen renoveren met duurzaam Trespa.
Wij zijn met vakantie! ☀️
In verband met de bouwvak zijn wij gesloten in week 31, 32 en 33.
Heeft u een vraag die niet kan wachten? Stuur dan een e-mail naar info@vke-apeldoorn.nl. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.
Vanaf week 34 staan wij weer graag voor u klaar. Bedankt voor uw begrip en wij wensen u een fijne zomer!
Even samen genieten! 🍔☀️
Op vrijdag 17 juli vieren wij samen met ons team de start van de zomer tijdens onze jaarlijkse bedrijfsbarbecue.
Daardoor zijn wij die middag beperkt bereikbaar. Heeft u een dringende vraag? Mail dan naar info@vke-apeldoorn.nl. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.